Kempovanie a stanovanie na Slovensku

Neviete kde sa vybrať na kvalitnú stanovačku alebo kempovačku? Z nášho aktualizovaného zoznamu kvalitných kempov si učite vyberiete podľa svojho gusta!


BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ:

Hodruša Kemp KONIBAR http://www.kemphodrusa.sk/

Autocamp Drevenica Revište http://drevenicareviste.sk/

Camping Lazy http://www.minicamping.eu/slovensko.html

Camping Tajch Centrum LOSOS http://www.camplosos.sk/

Táborisko Majerka http://www.majerka.sk/

Kemping Sediacky Dvor http://www.sedliackydvor.com/


BRATISLAVSKÝ KRAJ:

Autocamp Zlaté Piesky http://www.intercamp.sk/sk/

Camping Park Karpaty http://www.campingparkkarpaty.sk/

Kemp Slnečné Jazerá http://www.slnecnejazera.eu/sk

Areál Divoká Voda http://www.divokavoda.sk/ubytovanie/camping/

ATC Rudava http://www.autokemprudava.sk/


KOŠICKÝ KRAJ:

Autocamping Podlesok http://www.podlesok.sk/

Campsite Penzion Sokol http://sokol.nl/sk/

Camping Hôrka http://www.campinghorka.sk/

Autocamping Salaš Barca

Autocamping Tajvan Čaňa

Autocamping Mária


NITRIANSKY KRAJ:

Rekreačné Zariadenie Margita – Ilona http://www.margita-ilona.sk/

Thermal Kesov http://www.thermalparknitrava.sk/

Camp Vodník http://www.hron.sk/pages/sk/uvodna-stranka.php

Bike Stop Mužla http://www.bikestop-muzla.com/slovensky.html


PREŠOVSKÝ KRAJ:

Camping Goralský Dvor http://www.goralskydvor.sk/

Autocamp Levoča http://www.autocamplevoca.sk/

Rijo Camping Stará Lesná http://www.rijocamping.eu/

Autocamping Tatranská Štrba http://www.atc-ts.szm.com/

Tatranec Camp

autokemping Chminianska Nová Ves

Camping Dunajec http://www.campingdunajec.sk/

Autocamping Snina http://www.autocampingsnina.sk/


TRENČIANSKY KRAJ:

Camping Bojnice http://campingbojnice.biznisweb.sk/

Rekreačný areál Zelená voda http://www.zelenavoda.com/

ATC Nitrianske Rudno http://www.camping-nrudno.sk/

Autocamping na ostrove

Autokemping Manín http://www.maninska.sk/index.php?page=3


TRNAVSKÝ KRAJ

Autokemping Thermalpark Dunajská Streda http://www.thermalpark.sk/

Chatová Osada Vincov Les http://www.vincovles.sk/

Camping Pullmann http://www.campingpiestany.sk/index.html

Rekreačné Stredisko Gazárka http://www.gazarka.eu/

Caravan Camp DS http://www.caravancamp.sk/

Stellplatz Čilistov http://www.stellplatz.sk/sk/


ŽILINSKÝ KRAJ:

Kemping Slnečné skaly http://www.camping-raj.sk/

Vila Betula Camping http://www.villabetula.sk/sk/penzion-kemping

Športovo Rekreačné Zariadenie Drienok http://www.drienok.sk/home/

Camping Mara Liptovský Trnovec http://maracamping.sk/

Minikemp Šíp http://www.minikemp.wbl.sk/

Autocamp Stará Hora http://www.oravskapriehrada.sk/

Tilia Camp Gäcel http://www.kemptilia.sk/

Autokemp Borová Sihoť http://www.borovasihot.sk/sk/

Autokemping Oravice http://www.atcoravice.szm.com/

Autocamping Turiec http://www.autocampingturiec.sk/

Autocamping Trusalová http://www.turany.sk/atc/atc.html

ATC bystrina http://www.atcbystrina.sk/

Kemping Belá Nižné Kamence http://www.campingbela.eu/

Autocamping Varín http://www.autocampingvarin.com/

Autocamp Račkova Dolina http://www.pribylina.sk/atc-rackova-dolina

Kemping Liptovská Kokava http://www.beijana.szm.com/

Autocamping Diviaky http://www.campdiviaky.sk/

Autocamping Vavrišovo http://www.autocampingvavrisovo.sk/uvod

Autocamping Podlesok http://www.podlesok.sk/