Fenix TK15C

10166
Neohodnotené

  • Skladom
€79,90
Kategória: Baterky a lampy
 

Taktické svietidlo Fenix ​​TK15C so špičkovým svetelným tokom až 450 lumenov (ANSI), dosvitom 200 metrov a červenou a zelenou LED. Zdrojom bieleho svetla je moderná LED Cree XP-G2 dióda, farebné svetlo obstarávajú dve LED Philips LUXEON Z. Červená LED s výkonom 40 lumenov má dosvit 26 metrov, zelená LED dosvieti 65 metrov vďaka svetelnému toku 95 lumenov. Veľmi solídne a vodeodolné prevedenie predurčuje túto taktickú baterku pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené zložky a poľovníctvo. LED svietidlo Fenix ​​TK15C je vďaka svojmu masívnemu prevedeniu pevné ako tank a pritom si zachováva kompaktnú veľkosť. Svietidlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Fenix ​​TK15C disponuje celkom siedmimi režimami osvetlenia s výdržou až 150 hodín. Tento model je vylepšenou verziou svietidla Fenix ​​TK15 G2.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

 

Parametre:

- Je použitá výkonná LED Cree XP-G2 dióda so životnosťou 50000 hodín a dve LED Philips LUXEON Z.
- Sedem režimov výkonu: 450 lumenov (2,5 hodiny) -> 150 lumenov (10 hodín) -> 10 lumenov (150 hodín) -> červená 40 lúmenov (6,5 hodiny) -> zelená 95 lúmenov (3,75 hodiny) -> strobe (stroboskopické blikanie) -> flashing (striedavé blikanie farebných LED).
- Parabolický hliníkový reflektor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom cez 200 metrov (10000 cd).
- Na napájanie je možné použiť dve 3V lítiové batérie typu CR123A alebo jeden nabíjací vysokokapacitné li-ion akumulátor 18650.
- Pamäť na posledný nastavený režim (neplatí pre zábleskové režimy).
- Zabudovaná signalizácia stavu nabitia a upozornenie na vybité batérie.
- Systém dvoch pružín - vysoká odolnosť svietidla pri použití na zbrani.
- Ochrana proti prehriatiu, po 30 minútach prevádzky na plný výkon sa svietidlo prepne do prostredného režimu.
- Rozmery 14,5 cm (dĺžka) x 3,4 cm (priemer hlavy) x 2,54 cm (priemer tela).
- Váha 120 gramov (bez batérií).
- Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka.
- Nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter.
- Odolný ťažko poškrábatelný povrch - Type III hard anodized.
- Vodotesné podľa štandardu IPX-8 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre).
- Taktický krúžok pre uchopenie "cigarovou technikou" (odstrániteľný).
- Taktický vypínač na konci svetla (funkcia okamžitého zapnutia / vypnutia - momentary on / off).
- Pevný klip pre bezpečné a jednoduché nosenie svietidla (odstrániteľný).
- Ku svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradné o-krúžky a krytka vypínača.
- Ako voliteľné príslušenstvo je možné dokúpiť: vzdialený káblový spínač AR102, biely difuzér TK, biely difuzér AOD-M, lucernový nadstavec TK, modrý filter AD302, červený filter AD302 a zelený filter (pre ešte dlhšiu dosvit farebného svetla).
- So svietidlom je kompatibilný aj nasledujúce príslušenstvo: držiak na bicykel, držiak na bicykel Fenix, montáž na zbraňovú lištu, stranová montáž, montáž na hlaveň, magnetická montáž na hlaveň, montáž svietidla na optiku, kovová montáž na optiku.

 

Používajte len kvalitné 3V CR123A batérie a 18650 li-ion akumulátory, aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie. Vkladajte batérie kladným pólom smerom k hlave svietidla. Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: