Fenix MC11 XP-G2


  • Skladom
€39,90
Kategória: Baterky a lampy
 

Fenix ​​MC11 XP-G2 je veľmi univerzálne LED svietidlo na jednu tužkovú batériu. Výkonná LED Cree XP-G2 poskytuje svetelný tok až 155 lumenov (ANSI). Špeciálny zahnutý L-design s naklápacou hlavou v rozsahu 90 stupňov zaručuje maximálnu univerzálnosť. Svietidlo Fenix ​​MC11 je tiež vybavené odnímateľnou pevnou oceľovou sponou pre jednoduché nosenie na opasku a ďalej dvoma okami vhodnými pre zavesenie svietidla. Svojou variabilitou je svietidlo veľmi užitočné pre kempovanie, pohyb v prírode, ako pracovné svetlo, čelovku a mnoho ďalších použití. Svietidlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu aj pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Fenix ​​MC11 Anglelight disponuje štyrmi úrovňami osvetlenia, čo užívateľom umožňuje nielen zvoliť ten vhodný kompromis medzi intenzitou osvetlenia a dobou prevádzky. Baterka si cez všetku svoju funkčnosť uchováva malú veľkosť a nízku váhu. Ak hľadáte užitočné svietidlo vhodné pre rôznorodé outdoorové a pracovné použitie, je svietidlo Fenix ​​MC11 XP-G2 presne pre vás.
 

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú zmerané v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

 

Vlastnosti:

- Je použitá výkonná svetelná dióda Cree XP-G2 so životnosťou 50000 hodín.
- Štyri režimy výkonu: (merané s pribalenou alkalickou batériou) 155 lumenov (po dobu držania tlačidla) -> 105 lumenov (1,7hodiny) -> 50 lumenov (4,75 hodín) -> 3 lumeny (100 hodín).
- Digitálne regulované pre konštantný jas, elektronika si pamätá posledný nastavený režim.
- Používa jednu tužkovú batériu (typ AA - alkalické, lítiové alebo dobíjacie NiMH). Tieto batérie sú lacné a široko dostupné.
- Najdlhšiu dobu výdrže poskytnú lítiové tužkové batérie Energizer L91 Ultimate Lithium (vhodné najmä pre extrémne podmienky a expedície).
- Podporované napájacie napätie 1,0 - 1,8 V.
- Rozmery 9,9 cm (dĺžka) x 2,15 cm (priemer).
- Váha 65 gramov (bez batérie).
- Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka typu T6 a kvalitného plastu.
- Nárazuvzdorná pádom z výšky 1 meter.
- Vodotesné podľa štandardu IPX-8 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).
- Hliníkový reflektor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom cez 75 metrov (1410 cd).
- Schopná samostatne stáť na plochom mieste, hlavu je možné naklápať v rozsahu 90 ° v niekoľkých krokoch. Hlavu možno tiež voči telu otáčať v rozsahu 180 °.
- K baterke je priložená šnúrka na zápästie, odnímateľná spona a jedna tužková alkalická batéria.

 

Nerozoberajte sami zapečatenú časť v hlave svietidla, poruší sa tým záruka. Používajte len kvalitné tužkové batérie, aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie. Vyberte batérie zo svietidla ak ho nebudete dlhšiu dobu používať alebo ak je batéria už vybitá, inak môže u niektorých menej kvalitných batérií prísť k poškodeniu svietidla. Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: